Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Permissions
ast: Permisos
