Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць
