Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси
