Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Apply
bs: Primjeni
