Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
