Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Blocked
da: Blokeret

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Group Members
da: Gruppe medlemmer

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
