Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Permissions
el: Άδειες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
