Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
