Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
