Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
