Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
