Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Blocked
he: חסום

en: Permissions
he: הרשאות

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
