Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
