Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: User
it: Utente

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Blocked
it: Bloccato

en: Permissions
it: Permessi

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
