Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Active
ja: アクティブ

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Blocked
ja: ブロック

en: Group Name
ja: グループ名

en: Permissions
ja: 権限

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順
