Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
