Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: - All -
ka: - ყველა -
