Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары
