Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
