Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
