Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Group Members
lv: Grupas dalībnieki

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
