Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Remove
mg: Esory

en: User
mg: Mpampiasa
