Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас
