Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
