Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Group Members
nl: Groepsleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen
