Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: Permissions
nn: Rettar

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
