Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
