Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی
