Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
