Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Group Members
ru: Участники группы

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Memberships
ru: Членство
