Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
