Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: User Status
sk: Stav používateľov

en: Apply
sk: Použiť

en: Group Members
sk: Členovia skupiny

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
