Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja
