Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
