Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
