Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
