Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
