Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Group Members
uk: Учасники групи

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Memberships
uk: Участі

en: Search Users
uk: Пошук користувачів
