Stacks (2.0.4) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
