Stacks (3.0.3) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Warning
gl: Alerta

en: Authored by
gl: Creado por

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Bundle
gl: Paquete

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current
