Stacks (3.0.3) - en to ru translation catalogue (75 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: content
ru: содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Text
ru: Текст

en: Theme
ru: Тема

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Template
ru: Шаблон

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Entity
ru: Сущность

en: Plugin
ru: Плагин

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Apply
ru: Применить

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Add new content
ru: Добавить новый материал

en: Bundle
ru: Набор

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Manage Content
ru: Управлять содержимым

en: Status message
ru: Статус

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Edit widget
ru: Изменить виджет

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Taxonomy Vocabulary
ru: Словарь таксономии

en: Master
ru: Основной

en: Load More
ru: Загрузить ещё

en: Last page
ru: Последняя страница

en: No content selected.
ru: Содержимое не выбрано.

en: First page
ru: Первая страница

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
