Stacks (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald
