Stacks (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: Master
af: Meester
