Stacks (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Warning
eu: Kontuz

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Asc
eu: Goraka
