Stacks (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
