Stacks (8.x-1.4) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Asc
ht: Mont
