Stacks (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Warning
sk: Varovanie

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
