Stacksight (8.x-1.11) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Settings
no: Innstillinger

en: Debug
no: Feilsøk

en: Not set
no: Ikke satt

en: Cron run completed.
no: Cron-kjøring fullført.

en: Access Token
no: Tilgangs-token
