Standard Banner (1.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Layout
ca: Disposició

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Title:
ca: Títol:

en: About
ca: Detalls
