Standard Banner (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: About
lv: Par
